KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 13955238

nr 1395 5238

Akvareller

2 st, Oidentifierad konstnär. Signerade, yttermått inklusive ram: 58x78, akvarell

Utrop:

500 kr

måndag 3 maj 2021
kl 20:47:32